Erkende socio-culturele verenigingen

Vereniging Contactpersoon Telefoonnummer en/of e-mailadres
Koninklijke Fanfare Vrijheid & Onafhankelijkheid Cartois Harry harrycartois@yahoo.com
Koninklijke Fanfare Vermaak na Arbeid Hermans Vital hermans.vital@live.be
Toneelgroep De Spiegel Vandenhoeck Mark marc.vandenhoeck@telenet.be
Zangkoor Sint-Cecilia Neervelp Mellaerts Agnes ag.mellaerts@gmail.com
Zangkoor Sint-Cecilia Roosbeek Vandenbempt Vera veronica.vandenbempt@telenet.be
Zangkoor Sint-Hilarius Boutersem Hendrickx Linda hendrickxlinda@hotmail.com
Stringendo Rodeyns Hugo hugo.rodeyns@telenet.be
Gezinsbond Roosbeek Denruyter Heidi heidi@jacobs-denruyter.be
Gezinsbond Boutersem Baumans Lucia lucia.baumans@telenet.be
Boutersemse Degustatiegilde Lies Devroye lies.devroye@hotmail.com
Curieus Olemans Gilbert gilbert.olemans.gilbert@telenet.be
Femma Sportiva Boutersem Geelen Bettie bettie.geelen@gmail.com
KVLV Kerkom Michaux Betty bettymichaux@gmail.com
Wereldwinkel Boutersem Van Ophalvens Jean-Paul jeanpaul.vanophalvens@live.be
KWB Boutersem Boogaerts René boogaerts.laurent@telenet.be
KWB Roosbeek Gilis Louis  
Landelijke Gilde Neervelp Veuchelen Rosette 016 73 35 59
Landelijke Gilde Roosbeek Lemmens Lieve llemmens1@gmail.com
Viva Stercks Mia mia.sterckx@telenet.be
Velpeleven Somers Alex alex.somers@telenet.be
NSB Boutersem Stillaert Freddy stillaert.f@telenet.be
Vriendenkring Strijdersbond Boutersem Lauwereys Thierry thierry.hoxem@skynet.be
Politieke gevangenen Vindevogel Jan jean.vindevogel1@telenet.be
Oud-strijders Kerkom Mües Willy willy.mues@hotmail.com
Natuurpunt Boutersem Troost Walter walter.troost@happymany.net
Pasar Jan Plattau jan.plattau@telenet.be
Vriendenkring GO! De notelaar Duplacie Nele saintplacie@gmail.com
Oudercomité gemeentelijke basisschool Flaviani Christophe christophe.flaviani@hp.com
Ouderraad Vrije Basisschool De Mozaïek Vanhamme Mark mark.vanhamm@gfb-vlaanderen.be
Neos Lydia Vanhulst lvanhulst@skynet.be
Okra trefpunt 55+ Mark Casteels cagi@telenet.be
Socialistische Senioren Baens Lisette floereanka@hotmail.com
Vrienden van Neervelp Van Opstal Marcel marcel-vanopstal@telenet.be
Team Sint en Piet Devroye Stijn stijn.devroye1@telenet.be
Theatergezelschap Wuivend Riet Ed Vanderweyden ed.vanderweyden@gmail.com
Magazijn De Snoek   magazijndesnoek@gmail.com
De Broeikas Claeys Anje anje.claeys@gmail.com

Cultuur en toerisme

adres
Neervelpsestraat 113370 Boutersem
tel.
016 72 10 71
e-mail
dienstcultuur@boutersem.be
Open vandaag: 9.00 tot 12.00 u

Omwille van CORONA: gemeentehuis en OCMW: enkel open op afspraak (klik op de link voor meer info en om je afspraak digitaal of telefonisch in te plannen).

! Omwille van wegenwerken in de Smidstraat/Neervelpsestraat en Stationsstraat is het gemeentehuis moeilijk bereikbaar. Voor up-to-date informatie over de werken en de omleidingen kan je terecht op https://www.wegenenverkeer.be/boutersem

De gemeentediensten zijn steeds telefonisch bereikbaar tijdens de kantooruren. 

Op dinsdag is er geen avonddienst meer. Ook telefonisch zijn de diensten op dinsdagavond niet bereikbaar.