Gepubliceerd op donderdag 30 jul 2026 om 16:09
Om het welzijn en de veiligheid van de medewerkers en jobstudenten extra te beschermen tijdens warme periodes, werkte EcoWerf een zomeractieplan uit, waarbij de afvalophaling vroeger start of waarbij de recyclageparken andere openingsuren krijgen.
Elke week bekijkt EcoWerf of de maatregelen de week nadien nodig zijn.
Week van 3 augustus
Afvalophaling aan huis
Van maandag 3 tot en met vrijdag 7 augustus start de afvalophaling aan huis om 06.00 uur 's morgens, een uur vroeger dan gewoonlijk. Zet je afval dus tijdig buiten: de avond voordien na 20.00 uur of zeker vóór 06.00 uur op de dag van de ophaling.
Week van 10 augustus
Afvalophaling aan huis
Van maandag 10 tot en met vrijdag 14 augustus start de afvalophaling aan huis om 06.00 uur 's morgens, een uur vroeger dan gewoonlijk. Zet je afval dus tijdig buiten: de avond voordien na 20.00 uur of zeker vóór 06.00 uur op de dag van de ophaling.
Recyclageparken
De openingsuren voor de recyclageparken veranderen niet.

